O nas

Ewa Radomska

Ewa Radomska

Psycholog – seksuolog, absolwentka Uniwersytetu SWPS (zrealizowała bloki specjalizacyjne w zakresie psychologii klinicznej, interwencji kryzysowej, terapii i profilaktyki uzależnień), a także Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – BSFT.
Obecnie związana jest ze Szkołą Terapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej. Odbyła staże w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego.


Patrycja Kucner

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony praw człowieka. Aktywnie wspiera rozwój kobiet, angażując się w działania na styku dziedzin prawa i psychologii. Wspólnie ze specjalistami z zakresu psychologii, seksuologii oraz praktykującymi terapeutami, tworzy model ochrony kobiety w sytuacji kryzysowej.

Aleksandra Minatorska
Aleksandra Miniatorska

Psycholog, terapeuta pracujący w nurcie skoncentrowanym na
rozwiązaniach i w porozumieniu bez przemocy. Ukończyła studia magisterskie z psychologii na SWPS ze specjalnością psychologia kliniczna. Na co dzień pracuje jako terapeuta dzieci i młodzieży.